Plynulá výroba


Kolem nás je spousta plastových výrobků, často drobností, které se ani neuvědomujeme, jako jsou třeba vršky na plastových lahvích. A víte jak se tyto plastové láhve nebo vršky vyrábějí? Vstřikováním na vstřikovacích strojích.

Vstřikování plastů je velice efektivní způsob výroby, protože nevzniká žádný odpad, jako při běžném obrábění. Do vstřikovacího stroje se nadávkují plastové granule, ty se zahřejí, slisují a ze stroje vypadne hotový výrobek. Žádná granule nepřijde na zmar. Obdivuhodná je také rychlost takovéto výroby. Stroje dokáží chrlit jeden výrobek za druhým, sedm dní v týdnu po dvacet čtyři hodin. Nepotřebuje žádnou obsluhu, může být plně automatický. A jak takový stroj získat? Jednoduché řešení, kontaktovat firmu HRO TECHNOLOGY.

plasty

Firma HRO TECHNOLOGY nabízí řešení pro vaši výrobu. Dokáží vám navrhnout konstrukční řešení vstřikovacího stroje, dokáží ho vyrobit, převézt ho na vaši dílnu a uvézt do provozu. Zaškolí vaši obsluhu a vy budete mít dokonalý stroj na vaše výrobky.

Plastové výrobky jsou v některých oblastech nenahraditelné, zvláště v potravinářském průmyslu se bez plastových kelímků, lahví, vršků apod. neobejdeme. Mají řadu nesporných výhod, jsou hygienicky zcela nezávadné, jejich výroba je snadná, jsou lehké a pokud se řádně třídí, nezatěžují životní prostředí. Představa, že se vrátíme do doby, kdy se plasty nevyráběly, je zcestná, staly se nedílnou součástí našich životů.

plasty

Máte výrobu plastových součástí a potřebovali byste urychlit výrobu nebo přejít na nové výrobky? Firma HRO TECHNOLOGY je ta pravá, která vám pomůže s vašimi stroji, navrhne vám plně automatické, spolehlivé mašiny, které budou vyrábět rychlostí blesku jeden kus za druhým, bez zaměstnanců, kteří budou jen občas dohlížet na plynulý provoz. O odbyt plastových výrobků nemusíte mít strach, ty se budou prodávat samy.