Nestavte sami


Máte ve svém okolí někoho, kdo si postavil dům vlastníma rukama, i když není zedník a neměl nikoho, kdo by mu se stavbou pomohl? Nejspíš vám řekl jak fyzicky i psychicky náročné to bylo. Kdo se rozhodne stavět svépomocí, ten sice ušetří nějaké peníze, ale vzhledem k tomu že mu stavba bude trvat déle než firmě, se to nejspíš nevyplatí. Pro mnoho párů byla stavba svépomocí hřebíček do rakve pro jejich vztah, protože právě stavba domu nebo rekonstrukce kvalitu vztahu prověří jako nic. Neriskujte že se konce stavby nedočkáte jako pár, a raději si nechte postavit zděný bungalov na klíč.

klíč k domu

Na klíč?
Stavba na klíč znamená, že si vyberete projekt z nabídky firmy kterou jste si vybrali. Pokud budete s projektem kompletně spokojení, firma si od vás převeze pozemek, podepíšete smlouvu https://www.centropol.cz/rady-a-tipy/chci-ukoncit-smlouvu a můžete se těšit na to, až vám zavolá zástupce firmy s tím, že si můžete převzít klíče.

stavba domu

My stavíme zděné domy podle našich projektů, které jsme sami připravil. Můžete se těšit na moderní technologie a moderní design. Stavíme hlavně bungalovy, protože jde o nejžádanější typ domu posledních dvacet let. Jestli máte dost velký pozemek a chcete mít bungalov, jistě si z naší nabídky vyberete. Nabízíme také možnost upravit jakýkoliv projekt. A aby toho nebylo málo, můžeme pro vás získat stavební povolení.

Stavět s námi je snadné. Vyberte si projekt, sjednejte si s námi schůzku, kde si vše vysvětlíme, a pak se můžeme pomalu pustit do práce. Postavili jsme domy již mnoha klientům po celé republice, a jak jsou s námi spokojení si můžete přečíst na našem webu. I vy můžete mít dům postavený rychleji než svépomocí, a hlavně bez problémů. Šetřete své síly na stěhování a na výběr kuchyně která jako jediná v domě chybí. Je to individuální věc, a tak jsme se rozhodli kuchyni ponechat na rozhodnutí klientů. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.