Jak vylepšit vaší svatbu, abyste na ni dlouho vzpomínali v dobrém


Kouzelník – možná to také znáte z vlastní zkušenosti – když se na svatební oslavě sejdou u svátečního stolu lidé, kteří se navzájem příliš dobře neznají, bývá tu alespoň zpočátku poněkud dusno. Ne, že by byl v místnosti nedýchatelný vzduch, ale spíše je tu energie, co by se dala krájet. Chce to energii poněkud rozproudit a rozptýlit pozornost, aby se dotyční více uvolnili a začali se chovat zcela přirozeně. A k tomu je ideálním společníkem kouzelník. Postará se nejen o zábavu na svatbu, ale zejména o bližší seznámení jednotlivých hostů, mezi nimiž bude i více důvěry.

Svatba na letišti – svatby uspořádané v exteriéru bývají veselejší a zábavnější, a to zejména tam, kde je poměrně velký otevřený prostor, kudy energie lépe proudí. Může se k tomu báječně hodit sportovní letiště, pokud si část prostor pronajmete a dohodnete se s jeho provozovateli, pak si i tam můžete pozvat kouzelníka, aby předvedl svou produkci a rozveselil obecenstvo.

novomanželé na svatbě

Zahradní bazén – tam, kde je předpoklad, že svatební hosté nebudou proti a budou mít smysl pro recesi, můžete jako součást svatební oslavy nachystat pobyt ve venkovním bazénu. Svatebčané v plavkách bývají více spontánní, než ti, co si zakládají na smokingu a svátečním kostýmu, a kouzelník tu také bude mít spoustu práce, aby se postaral o skvělou atmosféru svatebního dne.

kouzelník na svatbě

Sportovní aktivity – na svatbách se vypije poměrně mnoho alkoholu, ale vy to můžete změnit a nabídnout ostatním lepší volbu. Namísto nestřídmého nalévání koňaku a tequilly můžete navrhnout, že si na travnaté ploše zahrajete fotbálek, minigolf, anebo badminton. Můžete si tu vybudovat i bosonohý chodník a zahrát si plážový volejbal, pokud je zde možnost. Zajímavou sportovní disciplínou je i lukostřelba a právě na svatbě může přijít vhod, protože dokáže zabavit mnohdy víc, než házení šipek.