Jste kuřák?


Jsou kuřáci, kteří kouří striktně jen cigarety. Jde jim o požitek z tabáku, který obsahuje velké množství nikotinu. Obliba cigaret příliš neklesá, i když jsou na trhu už k dispozici i alternativy, které podle některých vědců nejsou tak škodlivé. Patří mezi ně elektronická cigareta nebo jednorázová cigareta. Ty neobsahují klasickou tabákovou směs, ale tekutou náplň, která je “zdravější”. Tyto alternativy volí zejména mladší ročníky, protože si sice zakouří, ale nebudou cítit po cigaretách.

vodní dýmka

Co se týče mladších ročníků, mezi nimi je populární i vodní dýmka. Vzhledem k tomu, že v mnoha městech došlo k otevření barů, které se specializují na podávání vodních dýmek, je logické že si mladší našli ve vodních dýmkách oblibu. Velkou výhodou je, že jednu dýmku může kouřit i více lidí, takže je to řešení vhodné pro chvíle strávené s přáteli.

Vodní dýmku si dáte i doma
Samozřejmě jako snad všechno, si i dýmku můžete dát doma. Stačí si koupit kompletní dýmku, která bude obsahovat všechno pro kouření. Dýmka se skládá z vázy, korunky a hadic. Kromě uhlíků budete potřebovat i tabák do vodnice Shisharium.cz
, který si můžete vychutnat třeba v podobě ovoce. Existuje velké množství tabáků, které si můžete dát. Všechno co se týče vodních dýmek, najdete právě u nás.

muž dýmka

Vodní dýmky jsou populární zejména v Egyptě, kde se s nimi část lidí setkala poprvé. Díky dýmce může být jedinečná třeba vaše oslava narozenin, a nebo si můžete dát k dispozici na svatbě. Spousta nastávajících novomanželů tuto možnost na své svatbě dává k dispozici, a je to zajímavé a netradiční zpestření.

Vyberte si vhodné uhlíky
Uhlíky jsou velice důležité, protože bez nich dýmka nebude fungovat. Existují dva typy – ty, které rozžhavíte rychle, a ty, na které si chvilku počkáte. Kvalitnější jsou ty, u nichž nahřátí chvilku trvá, protože vydrží déle.