Díky páskám na prsa si budete moci obléknout cokoliv – Jak je používat?


Chcete nosit halenky s výstřihem nebo si přejete na sebe obléknout i šaty bez ramínek a s odhalenými zády? Myslíte si, že bez podprsenky se ale neobejdete?

Díky páskám na prsa si budete moci obléknout cokoliv – Jak je používat?

Sledujete s údivem ženy ve svém okolí nebo celebrity na červeném koberci, které si oblékají překrásné šaty s odhalenými zády? Přemýšlíte nad tím, jak je možné, že mají vždy dokonalý dekolt, i když evidentně nemají podprsenku? Máte pocit, že vaše prsa nejsou dobře tvarovaná a tak se vyhýbáte odvážnějším modelům a halenkám s výstřihem? Opravdu není řešením plastika, díky páskám na prsa můžete mít i vy krásný dekolt, můžete si dovolit vzít na sebe oblečení s odhalenými zády. Můžete si od podprsenky odpočinout kdykoliv, stačí si pořídit tyto velmi praktické pásky, které umí ňadra krásně pozvednout, udrží je a vytvarují.

odhalená ramena

Pro každou z nás a při každé příležitosti

Booby tape neboli pásky na prsa vypadají na první pohled jako obyčejné textilní pásky či tejpy. Ve skutečnosti ale představují skvělou oporu pro jakékoliv ženské poprsí, dokážou ňadra hezky vytvarovat, podle toho, jak pásku umístíte, můžete mít vmžiku plný dekolt, i když máte svá ňadra malá nebo nehezky tvarovaná. Díky páskám tak můžete obléknout jakékoliv šaty s odhalenými zády nebo si můžete dovolit vzít na sebe i topy či halenky s větším výstřihem. Pásky na prsa jsou určeny pro všechny, nezáleží na tom, zda máte prsa velká nebo malá, zda jsou povislá nebo daleko od sebe. Pásky vyřeší všechno, jejich nošení je pohodlné a navíc nepřekáží, jako například obyčejná podprsenka s kosticemi.

klasická podprsenka

Jak se pásky nosí?

Pásky se lepí přímo na tělo, tedy na prsa, ale je třeba použít pod ně ochranu na bradavky, ty jsou totiž výrazně citlivější a při sundávání pásek by to nebylo příliš pohodlné. Jinak jsou pásky skvělé, je možné je nosit i několik hodin, pokožku nedráždí, i když citlivější osoby by měli nejdříve zkusit kousek pásky nalepit na ruku, aby byla ověřena nezávadnost. Pásku lze vždy ustřihnout dle potřeby, ani při samotném sundávání se není čeho bát. Je to jednodušší, než si sundat náplast z rány.

Pásky na prsa mohou dodat sebevědomí i těm ženám, které se jinak odhalených a rafinovaných modelů oblečení bojí.