Menstruační kalhotky užijete i ve vodě


Odpustit si vodáckou výpravu jen proto, že očekáváte menstruaci? A zvláště pak, pokud se na ni těšíte celý rok a máte akci naplánovanou již od března? Nemějte obavy a klidně dál pokračujte v přípravné fázi, kdy balíte věci a chystáte vše potřebné na zahájení výpravy na horním toku řeky Lužnice, Sázavy, Vltavy či Berounky.

Dámské menstruační kalhotky – možná jste již zaslechly o existenci dámských menstruačních kalhotek, s nimiž se ženy cítí bezpečně a hlavně komfortně, a které nahrazují tampony a vložky. Není to žádný reklamní trik oklamat zákazníka drahým výrobkem, který je naprosto k ničemu, o chvále tohoto vynálezu se můžete dočíst v mnoha nezávislých recenzích a ověřit si, že má význam jej alespoň vyzkoušet.

dámské kalhotky

Pohodlí – toto je jeden z hlavních důvodů, proč ženy a dívky odkládají tampony a vložky a nahrazují je pohodlnými a komfortními kalhotkami s absorpční vrstvou. Již žádné pracné zasouvání vatového tamponu a výměna zkrvavených vložek, které nepůsobí na pohled zrovna přívětivě.

Zdravotní nezávadnost – výrobci kalhotek počítali s tím, že budou v kontaktu s krví, s pokožkou a sliznicemi, a že by případná zdravotní závadnost materiálu mohla způsobit i závažný problém. Toto je podmínka k provozování výroby a prodeje tohoto produktu.

milování s vaginálním pesarem

Vzhled – kalhotky vypadají jako běžné dámské spodní prádlo, takže vám budou nejen slušet, ale odnikud nebude vyčnívat tamponový provázek nebo boční křidélka menstruačních vložek. Díky jejich diskrétnímu vzhledu nikdo nemusí vědět, že máte zrovna své „ženské“ období.

Vaginální pesar – menstruační kalhotky umožňují využít zavedení vaginálního pesaru, tím pádem lze provozovat bezpečný chráněný sex třeba i v rákosí nebo ve stanu, pokud vám to vyhovuje. Vaše vodácká výprava tak vůbec nemusí být žádným kompromisem, kdy si odpíráte nejkrásnější prožitky v prostředí, které máte ráda.