Chtějte kvalitní reklamu


Když jsem si otvírala svou první firmu, tak jsem samozřejmě chtěla mít taky kvalitní reklamu a chtěla jsem hlavně to, aby moje firma prosperovala. A vážně neznám nikoho, kdo by mi řekl, že vy mu bylo úplně jedno, jestli jeho firma prosperuje, proto vám říkám, že pokud chcete opravdu něco kvalitního a chcete, aby vaši zákazníci byli vždycky maximálně spokojeni, tak v první řadě musíte mít také kvalitní výrobky anebo služby. Já jsem pracovala jako kadeřnice a kosmetička. Toto zaměstnání mě velice bavilo, protože je navíc jsem měla vystudovanou také střední kosmetickou školu a potom jsem ještě měla dva roky nástavbu jako kadeřnice, takže jsem samozřejmě k tomu měla oprávnění.

Reklama je jako úspěch.

A takové oprávnění k výkonu práce samozřejmě také potřebujete. Nakonec jsem si udělala také živnostenské oprávnění. A protože jsem chtěla být všechno dokonale udělané a jsem opravdu veliký puntičkář, tak jsem si zajela do Znojma, kde je reklamní agentura Znojmo. Musím uznat, že tato reklamní agentura ve Znojmě mě zaujala opravdu na první pohled. Navíc také jsem četla recenze na internetu, které byly opravdu ze sta procent samé pozitivní a kladné. Takže jsem si řekla, že udělám opravdu nejlépe, když reklamní agenturu ve Znojmě zkontaktuji.

A vy máte reklamu?

Když jsem jim volala a řekla jsem jim své požadavky na reklamu, tak byly opravdu klidní a profesionální a řekli, že mi všechno zařídí přesně tak, jak si přeji. Byla jsem opravdu štěstím bez sebe a byla jsem také překvapená, jaká je to rychlost, jak rychle reklamní agentura ve Znojmě pokračuje a jak dělá svou práci. Samozřejmě, že to nebylo ani moc drahé, za což jsem byla velice ráda, protože mé podnikání netrvá dlouho, takže šetřím také každou korunu, ale peníze za reklamní agenturu ze Znojma opravdu nelituji. Dávám je ráda, protože vím, že mi právě reklama v mém podnikání pomůže sehnat více klientů.