Pánové a fotbal


Provozujete také nÄ›jaký sport? V poslední dobÄ› jsou lidé, kteří právě pravidelnÄ› chtÄ›jí provozovat nÄ›jaký sport, protože je to baví a já si myslím, že bez sportu by se lidem tak je asi Å¡patnÄ› žilo, protože jsem se dozvÄ›dÄ›la a taky jsem se doÄetla, že mnoho lidí vyhledává různé sportovní aktivity. A to hlavnÄ› z toho důvodu, že tÅ™eba chtÄ›jí shodit nÄ›které to kilo. Které se jim nelíbí a nebo také chtÄ›jí zpevnit svaly a kůži. Ano, Ätete správnÄ› i sportem můžete zpevňovat postavu.

Kluci rádi kopou do míÄe.

 Mnoho lidí si myslí, že prý zpevnit kůži jde jenom nÄ›jakými speciálními krémy a podobnÄ›, nebo masážními gely a nebo masáží nebo jsou skvÄ›lé lymfatické masáže. PravÄ› lymfatické masáže jsou velice populární a praktické. Protože povzbudí lymfu, která potom lépe proudí tÄ›lem a tím také odstraňují škodliviny z tÄ›la. Kdybych se ale mÄ›la vrátit ke sportu, tak můj bratr a tak je můj partner, tak oba dva spolu hrají fotbal. Mají mužstvo, kde Äasto hrají a kolikrát také mají dvoudenní zápasy ve fotbalu. Řeknu vám, že ze zaÄátku mi to opravdu hodnÄ› vadilo, protože jsem si myslela, že kluci spíše chodí nÄ›kam za holkama, ale pozdÄ›ji jsem se dozvÄ›dÄ›la, že je to pravda a že opravdu sportují, že fotbal je baví.

Fotbal je skvělý sport.

Také jsem se už několikrát byla dívat na jejich zápasy. Bratr má také partnerku a také se chodí právě se mnou dívat na různé fotbalové zápasy. A řeknu vám, že je to docela prima. Seznámili jsme se u tohoto sportovního utkání s dalšími kamarádkami a nebo jsem tam také potkala spolužáky ze základní školy. Skoro jsem na něj zapomněla, že jsem tam s nimi chodila, takže jsme opravdu veliká parta. My holky se koukáme, jak naši partneři nebo kamarádi hrají fotbal a pánové se zase baví u toho, že mohou hrát. A víte, co se vždycky stane, když se dohraje fotbalový turnaj? Samozřejmě jdeme všichni na dobré pivo.