Lahodné a bez chemikálií


Ovoce miluje snad každý. Lahodné meruňky, švestky nebo třeba ananas jsou skvělým zdrojem vlákniny, vitamínů a dalších stopových prvků. Bohužel v běžném supermarketu najdete jen ovoce, které obsahuje spoustu látek navíc, které v něm být nemusí. Typicky jde o dusičnany, které našemu tělu zrovna neprospívají. Kvalitní sušené ovoce si můžete koupit v obchodech které se zabývají prodejem ovoce a zeleniny. Zde se totiž klade důraz na kvalitu a ne na kvantitu.

směs ovoce

Sušené ovoce má tu výhodu že je konzervované sušením. Zachovává si tak část vitamínů které obsahuje za syrového stavu. Skvěle nahrazuje nezdravé pochutiny jako jsou různé sladkosti nebo chipsy. Spousta výživových poradců i nutričních terapeutů a dokonce i trenérů je zařazuje svým klientům do zdravých jídelníčků. Sušené ovoce zasytí a zažene chutě na sladké, kterými trpí především podvyživení lidé. Pár kousků sušeného ovoce vám dokáže udělat lepší den. Zkuste si hi přidat do domácí granoly nebo ho zkuste k bílém jogurtu.

Pokud stále hledáte kde koupit kvalitní sušené ovoce, podívejte se na naši nabídku. U nás nakoupíte nejen skvělou kávu ale i vynikající čaje ze světových plantáží. V nabídce máme i vynikající koření, které vás dostane svou výraznou barvou a hlavně skvělou chutí. Koupit si u nás můžete právě i ovoce přírodní Organic Darka-shop, které neobsahuje žádné zbytečné chemikálie navíc. Dopřejte si kvalitní sušené ovoce ve vysoké kvalitě a vychutnejte si dopolední svačinku trochu jinak. Vyzkoušejte jak vám zachutná ovoce, které skvěle chutná nejen samotné, ale i v kaších nebo na palačince.

sušené fíky

Pokud se snažíte zhubnout a máte celou chuť na sladké, už se nemusíte bát toho že porušíte zdravou stravu tím že sáhnete po sladkostech. Sušené ovoce vám dokáže vynahradit nejednu sladkou tyčinku nebo čokoládu, protože je šťavnaté a sladké natolik, že sladkosti necháte stranou.