Krásné květinky

Je opravdu hodně lidí, kteří dávají přednost květinám, které jsou například umělé. Potom jsou tady ale také lidé, kteří dávají přednost živým květinám. Abych se přiznala tak já dříve jsem měla radost jenom ze živých květin. Ovšem ale později jsem také přišla na chuť umělým květinám. Přijdou mi takové, že se o ně člověk nemusí opravdu tak moc starat, jako kdyby tyto květiny byly živé. Ale zase na druhou stranu musím uznat, že když třeba dostávám od partnera květiny, tak bych si přála, aby byly pouze jenom živé. Protože přináší smůlu, když žena dostane od muže umělé květiny. Protože je na tom něco špatného a smutného, takže bych chtěla od partnera pouze jenom živé květiny.

Krásné květiny.

A jak to máte vy? Také dostáváte od přítele živé květiny anebo umělé květiny? Myslím si, že třeba například umělé květiny se hodí jak například na hřbitov, kdy vydrží vlastně opravdu dlouho. Ovšem ale pokud si domů pořizujete umělé květiny anebo umělé květiny na zahradu, tak musíte také počítat s tím, že vám to sluníčko může vyžrat. Myslím, že ta barvu úplně zbledne, že se lidově říká, že se ta barva od sluníčka vyžere. Abych se přiznala, tak tohle u mě také už bylo. Koupila jsem si krásné umělé květiny, které jsem dala potom na zahradu, aby mi dělaly dekoraci. A opravdu asi za tři čtvrtě roku, když skončilo léto a začínala zima, tak potom jsem zjistila, že moje květiny, které byly umělé, tak ztrácely postupně barvu. Sice zase výhoda byla, že tyto květiny nebyly tak moc drahé, takže jsem si potom řekla, že je hodím do plastu a pořídím asi jiné. Vůbec mi nebude vadit, když si budu každý rok pořizovat jiné umělé květiny.

Miluji květiny.

Myslím si, že každý člověk také mění někdy svůj styl, takže i já bych si třeba na příští rok už koupila jiné umělé květiny Pokud i vy máte rádi umělé květiny a také z nich třeba něco vyrábíte, tak je to potom jedině dobře. Moje kamarádka si vyrábí z umělých květin různé věnce, a to nejenom na pohřeb, ale také na zahradu. Třeba někdo nemá vůbec tolik času se starat o květiny anebo je alergický na pyl, tak také za určitě bude vděčný, když si bude moct pořídit květiny, a to ne živé, ale jenom umělé. Já sama jsem si také už řekla, že skvělé bude, když si také pořídím domů několik umělých květin anebo si je zavěsím na dveře.