Práce s počítačem


Když se řekne programování webových aplikací, tak co si pod tím představíte? Dokázali byste se v tomhle vyznat a dokázali byste naprogramovat nějakou webovou aplikaci anebo udělat e-shop? Pokud ne, a vy potřebujete pro programování webových aplikací odborníka, tak se zkuste podívat na webovou stránku strelec.cz, kde jsou různé popisky, jak na vývoj webových aplikací anebo na programování webových aplikací. Já sama jsem tohle už také dvakrát potřebovala, a proto jsem se zeptala profesionála, jak na programování webových aplikací. Sám pán mi řekl, který se v tom vyzná a je profesionál mi, řekl, že je to docela opravdu hodně složité a pro laika téměř nepochopitelné.

Umíte zacházet s počítačem?

Tak jsem si řekla, že než abych se za tohohle pouštěla a potom ho dělala třeba v budoucnu anebo při práci nějaké chyby, že si raději nechám poradit. Naprogramovat hlavně webové aplikace, a to včetně e-shopu anebo kontroly e-shopu. Tak jsem oslovila pána, kterého jsem našla na zmíněné webové stránce, aby mi všechno vysvětlil a také, aby mi řekl, jestli mi může udělat tvorbu webových aplikací anebo naprogramovat webové aplikace. Opravdu hodně mě potěšilo, když zrovna pán měl čas a řekl mi, že všechno dokáže zařídit a že se také nemusím bát, že by to bylo nějak drahé, že se klidně na ceně můžeme domluvit.

Práce na počítači je složitá.

Prý, když vezmu několik jeho služeb naráz, že samozřejmě ušetřím třeba i dvacet procent, byla jsem opravdu hodně ráda. Protože u mě v počítači toho bylo hodně, co bylo potřeba udělat, a také jsem potřebovala nové webové aplikace, takže tady nebylo vůbec o čem mluvit. Jsem ráda, že jsou takoví lidé, kteří jsou opravdu profesionálové a kteří ví, co dělají a jak je jejich práce důležitá. Pro někoho je práce důležitá a pro někoho ne. Záleží na tom, jestli se vy sami v počítačích vyznáte. A jestli umíte zacházet dokonale s počítačem? Prima!