Nový design


Také jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si nechali interiér udělat od nějakého specialisty, jako například od interiérového designéra a nebo architekta? Já si myslím, že by opravdu nebylo od věci, kdyby třeba lidé čas od času využili také nějakého specialistu, aby věděli, jaký třeba mají odhad na vkus a tak podobně. Protože ne všichni lidé mají takový vkus, že by si udělali něco doma, aby to bylo pěkné a také útulné. A abych řekla pravdu, já mám doma ráda takový minimalismus, když tam doma není moc věcí kolem. Dokonce nemám ani na zdech ráda fotografie a spíše se tam dávám takové abstraktní obrazy. To třeba například bratr je pravý opak, ten potřebuje mít opravdu zaplněné místnosti a všude na každém volném místečku musí mít rodinné fotografie. Já mám sice jenom jednu takovou malou nástěnku, ale mám ji v chodbě, kam si dávám fotografie jenom kvůli tomu, aby se neřeklo.

Bílý minimalismus.

A proto jsem si řekla, že bych alespoň na obývací pokoj a také na kuchyň bych chtěla pozvat interiérového designéra. A všichni mi říkají, že právě interiérový designér z Prahy je opravdu nejlepší. Sice patří k takovým špičkám a je logicky také dražší než ostatní bytoví designéři, ale řekla jsem si, že když to je poprvé, že si klidně připlatím. A když jsem také řekla svému partnerovi, že bych chtěla interiérového designéra z Prahy, tak přítel prvně hlavou a řekl, že je to moc drahé, ale nakonec řekl, že když je to moje přání, že mi to vlastně splní k narozeninám.

Moderní světla.

To je ještě přítel, nevěděl, že to bude tak dvakrát dražší dárek, než kolik by si představoval. Ale abych se přiznala, tak interiérový designér z Prahy mi udělal opravdu z obývacího pokoje a z kuchyně opravdu nádherné prostory, kde se opravdu každému líbilo. Tady v kuchyni se mi alespoň vaří jedna báseň. A v obývacím pokoji je to opravdu perfektní, že hosté se cítí příjemně.