Tvorba stránek


Nikdy bych nevěděla, tedy ještě před dvaceti lety, že já někdy budu pracovat s počítačem. Že budu mít na starosti téměř celou firmu, tedy alespoň první patro. Řeknu vám, že jsem byla opravdu perfektní v počítačích, i když jsem neměla žádnou technickou univerzitu nebo něco takového či technického zaměření, tak jsem měla moc ráda počítače. Už jako dorostenec jsem si moc hrála různé onlinové hry na počítači. Také jsem tam všechno různě hledala, a tak nebylo divu, že vlastně mé vědomosti, které se týkaly techniky nebo počítačů a také informační technologie, že jednoznačně mi to samo lezlo do hlavy.

Na webu si dávejte záležet.

Řeknu vám, že mě to moc bavilo. Kolikrát jsem si také říkala, že bych vlastně mohla vyučovat nějaké počítačové kurzy a podobně. Když jsem tohle jenom takhle zmínila u mě v okolí, tak jsem ihned měla asi dvacet zájemců. Docela mě to potěšilo, a tak jsem si vybrala pár dětí, které jsem takhle od vidění znala. A samozřejmě, že jsem je techniku a počítače vyučovala zadarmo. A ve svém zaměstnání a na home office už jsem také dělala webové stránky. Povím vám, že dělat webové stránky není úplná sranda i pro odborníka. Je to někdy opravdu pořádný oříšek, proto jsem řekla svému zaměstnavateli, že jestli chce ode mě opravdu perfektní výsledky a skvělé webové stránky, ať mi dá více času.

Umíte udělat webové stránky?

Já nerada pracuji pod tlakem a nerada pracuji, když musím spěchat, když mě třeba tlačí čas anebo i noví klienti a další zákazníci, naštěstí můj šéf to pochopil. Sám šéf mi řekl, že raději si počká, ale aby hlavně měl kvalitní práci a na tomhle já si dávám záležet. Vždycky chci, abych tady nechala opravdu kvalitní odkaz. Chci, aby moje práce vždycky byla opravdu důležitá a také kvalitně odvedená. Nemám ráda, když se dělají věci napůl, také nemám ráda, když musím při práci spěchat a jenom tak rychle něco udělat naoko. Tohle vůbec není můj život a nebavilo by mě to. Mám ráda, když mohu svou práci dotáhnout až do konce. A to se týká i webových stránek. Zkoušeli jste také někdy dělat webové stránky? Pokud ne, stojí to za to, zkuste to.