Jdete na svatbu?


Svatba je společenská událost, na kterou všichni chodí ve společenském oděvu. Je nepsaným pravidlem, že ženy mají šaty a nebo sukni s halenkou, případně overal. Muži moc na výběr nemají – a tak nosí obleky. Ženy mají větší výběr oblečení, tudíž si mohou vybrat barvu, látku, střih, zkrátka si mohou vybírat z tisíců kousků oblečení. Muži se musí spokojit s mnohem menším výběrem.

bílý oblek

Kde koupit oblek?
Ženy běžně chodí do svatebních salonů, kde si mohou svatební a společenské šaty vypůjčit a nebo koupit. Salony nabízí spoustu šatů, ale pánské společenské oblečení příliš často nenabízí. Pro muže existují specializované obchody s obleky, kde je ale potřeba počítat s vyšší cenou. Cena za takový oblek se většinou pohybuje v řádu i desítek tisíc korun, což je cena poměrně vysoká na to, že si oblek většina mužů vezme na sebe jen jednou, pokud tedy neplánují chodit na plesy. A pokud nechcete takovou částku za oblek na jedno oblečení dávat, musíte hledat dál.

Protože se snažíme nastávajícím nevěstám usnadnit svatební přípravy, nabízíme i pánské obleky. Díky tomu nevěsty seženou šaty pro sebe i oblek pro nastávajícího manžela na jednom místě. Zastavte se u nás a vyzkoušejte některý z obleků, který možná čeká právě na vás. Pravidelně u nás probíhá výprodej – pánské obleky tak u nás seženete o dost levněji.

svatba ženich

Proč jít k nám?
Jsme svatební salon, který se specializuje na dovoz svatebních šatů přímo z Paříže, a díky tomu u nás seženete takové kousky, které jinde nejsou. Obléct u nás můžete nejen sebe, ale i družičky, svědkyni a i ženicha. Náš salon je jeden z nejlepších, jaké může navštívit. Čeká na vás tým poradců, kteří se v módě vyznají, a tak vám dokážeme sehnat šaty i oblek přesně na vaši postavu. V případě nákupu je samozřejmostí úprava na míru. Zastavte se u nás co nejdříve, protože oblečení z výprodeje rychle mizí.