Jak řešit problémy s erekcí vlastní vůlí

Přemýšlíte nad tím, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/, protože vás zklamala erekce a váš sex se vytrácí kamsi do neznáma? Pak raději zpytujte svědomí a přemýšlejte, co jste udělali špatně. Viagra může být nápomocná a účinná určitě je, ale nemusí řešit prvotní příčinu vašich potíží.

hezká dívka

Jak moc se stresujete – Stresu se dnes přezdívá „moderní zabiják“, protože se vyskytuje v chronické formě, a na tu není lidské tělo stavěné. Stres vám srazí hladinu testosteronu a naopak vyšvihne do krevního oběhu mnoho adrenalinu a kortizolu, a s tím se pak můžete jít, lidově řečeno, „klouzat“. Snažte se stresu zbavit, jak je to jen možné, a pomáhejte si bylinkami na zvýšení testosteronu a potlačení stresových hormonů, kam patří například všechny druhy Ženšenu.

Co si vkládáte do úst – spousta lidí uhání k lékaři s kdejakou bolístkou a očekává již v čekárně, že lékař vyřeší za pacienta jeho vlastní problémy. Že nabídne nějakou zázračnou pilulku a bude vymalováno. Jenže takhle to nefunguje. V první řadě musíte zapracovat sami na sobě. Přestaňte pít alkohol, nekuřte, nejezte cukrovinky s rafinovaným cukrem, bílé pečivo (bílou mouku) a maso a přesedlejte na vegetariánskou stravu s luštěninami, celozrnnými obilovinami, ořechy a převahou zeleniny a ovoce. Zdá se vám to náročné? Možná ano, ale toto je základ, který byste měli zvládnout.

dívka v plavkách

Jak moc si s partnerkou rozumíte – nebude vám mnoho platná změna jídelníčku ani potlačení vlivu stresu, když vás vystresuje vaše partnerka. V té byste měli najít oporu, nikoli nepřítele, s nímž neustále soutěžíte a přetahujete se o pozornost. Musí mezi vámi panovat naprostá „důvěra“, pak se dají provozovat sexuální hrátky až neuvěřitelně skvělé. Vyhovět si navzájem v sexuálních polohách, metodách, dráždění a preferencích pak nebude problém a můžete se pak jeden druhému svěřit, co vás nejvíc vzrušuje, a co vám přináší největší rozkoš a blaženost.