Výživa a erekce


Proč zrovna zdravá strava tolik ovlivňuje naši erekci? Je to kvůli vitamínům, minerálům a dalším látkám, které jsou ve zdravé stravě obsažené. Vyrovnaná hladina těchto látek v těle může přispět ke zdravému pohlavnímu životu a erekci. aopak nadváha, která plyne z nezdravé stravy může vést k ovlivnění mnoha částí našeho života. Obezita všeobecně není zdravá pro naše tělo. Má vliv na cévní systém, a zdravý cévní systém je důležitý pro zdravou erekci.

Jaké potraviny byste měli tedy jíst, pokud chcete, aby prospívali vaší erekci?

mořské plody

Mořské plody

Mořské plody, především korýši, jako jsou ústřice, mušle nebo krabi, fungují jako afrodiziakum, a také jako zdroj zinku. Zinek je důležitý pro regulaci testosteronu a jeho nedostatek může způsobit erektilní dysfunkci. Kromě toho, zinek podporuje tvorbu spermií a podporuje jejich životaschopnost.

Bílkoviny

Potraviny, které mají vysoký zdroj bílkovin, jsou taktéž důležité pro zdravou erekci. Takové potraviny obsahují aminokyseliny, které napomáhají uvolnění cév, aby byl možný maximální průtok krve, což je důležité pro fungující erekci. Potraviny, které obsahují vysoký obsah bílkovin jsou drůbeží maso, vepřové maso, hovězí maso, ryby, sýry, další mléčné výrobky, luštěniny nebo ořechy.

ovoce

Flavonoidy

Flavonoidy jsou rostlinné sloučeniny, které podporují průtok krve cévním systémem. Tím pádem potraviny, které obsahují vysoké procento těchto látek, mohou podpořit naši erekci. Mezi tyto potraviny řadíme kakao, různé ořechy, černý a zelený čaj anebo bobulovité ovoce, jako jahody, borůvky, maliny nebo ostružiny. Pokud vám nepomáhá změna jídelníčku a zařazení výše zmíněných potravin, možná je třeba pokročit k radikálnějšímu řešení, a to je léčba vaší erekce pomocí farmakologie. Vyzkoušejte užívání kamagry oral jelly 100mg kamagra-pro.online a uvidíte, že erekce pro vás již nebude problém