Extravagance je sexy


Dámy, hledáte inspiraci, jak zkombinovat luxusní extravagantní módní kousky ve Vašem šatníku či botníku s ostatním oblečením a doplňky? Není divu, že si s tímto problémem lámete hlavu. Není to úplně tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Všichni dobře známe to několikrát odříkané pravidlo, že méně je více. V módním světě to platí dvojnásobně. A když si do svého outfitu zvolíme jeden extravagantní kousek, co to znamená pro doladění celkového vzhledu? Asi tušíte správně, že pak už jde hlavně o to, aby zbylé kousky a doplňky byly decentnější a jemnější. A víte proč? Vypadá to velice elegantně a Váš outfit tak nebude překombinovaný. To totiž přeci není žádoucí, když chceme ve společnosti působit příjemně pro oči lidí kolem nás.

Žena v šatech

Pojďme si společně přiblížit jeden zajímavý materiál, který se skvěle pojí s již zmíněnou extravagancí. Mám na mysli konkrétně latex. Co to vlastně je? Pravý latex je přírodní látka, takzvaná bílá tekutina, kterou nalezneme v kmeni určitých rostlin. Nejznámější rostlinou z které se získává, je kaučukovník. Když se tedy naruší kůra kaučukovníku, bílá tekutina začne řezem vytékat ven a na vzduchu latex velice rychle zasychá. Dá se také určitými speciálními přípravky obarvit na požadovanou barvu či přímo odstín. A nyní se už dostaneme k jádru věci. Latexové módní kousky vypadají úžasně. Ne každý si na ně troufne! Ale věřte mi, že to stojí za to. Stanete se tak stylovou a nepřehlédnutelnou ženou!

Žena na balkóně

Víte, co z latexu miluji nejvíce? Kozačky. Ano, čtete správně, jsou to latexové kozačky. Je to kvalita sama o sobě a když zvolíte dobrého prodejce, nemůžete sáhnout vedle. Jaká barva je pro Vás vhodná? Klasická černá a nebo jste sexy v červené nebo jemně růžové? Já sáhla po výjimečné zlaté a jsem uchvácená samotným designem. Tak oprašte chůzi na podpadcích a vyražte do společnosti v těch nejluxusnějších botách.